O nas

Cześć, cieszymy się z Twoich odwiedzin! To właśnie my - cztery duże stopy i sześć małych - Agnieszka, Mariusz, Tymek, Antek i Ignacy.

Cztery duże stopy zdeptały już setki kilometrów po karkonoskich szlakach i trochę mniej po górach bliższych i dalszych. Zostawiliśmy przy tym wyraźne ślady, żeby sześć mniejszych stóp mogło je łatwo odnaleźć i też nimi wędrować. Póki co idzie im całkiem nieźle...

Niełatwo było wrócić w góry w tak pełnym składzie, ale chyba powoli nam się to udaje i... jesteśmy z tego powodu ogromnie szczęśliwi! Tak bardzo, że chcemy się tym szczęściem dzielić z Wami - właśnie w tym miejscu, które szczególnie poświęcamy naszym kochanym Karkonoszom.
aga, mariusz, tymek, antek, ignacy

Agnieszka

Specjalistka ds. ogarniania chaosu. Lubi bujać w obłokach stąpając twardo po ziemi. Potrafi też okiełznać czterech facetów na raz i spakować ich na wyprawę. Utrwala słowem i obrazem górskie wędrówki.

mariusz

Kierownik zamieszania. Ma tysiąc pomysłów na minutę i potrafi w czarodziejski sposób rozciągać dobę, żeby realizować te najlepsze. Prawnik, doradca obywatelski, radny Miasta Jelenia Góra, zakochany po uszy w Karkonoszach.

Tymek, Antek, Ignasiek

Trzy żywiołowe temperamenty i chodzące wulkany energii. Dzięki nim odkrywamy góry na nowo.

rysy z dziećmi od słowackiej strony