O stronie

Jesteś na stronie promujemykarkonosze.pl - znajdziesz tu nasze relacje z wędrówek po karkonoskich szlakach oraz z miejsc, do których Karkonosze zabieramy ze sobą. Aby ułatwić odnalezienie treści, wpisy zostały podzielone na kategorie - ich krótki i prosty opis znajdziesz poniżej.

Nasze wpisy nie są jednak zwykłymi sprawozdaniami z podróży - to raczej bardzo osobista opowieść... Ale z racji tego, że lubimy dzielić się swoimi doświadczeniami, na zakończenie każdego wpisu zamieszczamy garść bardzo potrzebnych informacji. Szczególnie cennych dla tych, którzy wędrują lub chcą wędrować po górach z dziećmi. Do tego jeszcze kilka bonusów w postaci galerii foto czy cytatów na fotografiach 😉
Miłego buszowania po stronie i do zobaczenia na szlaku!
agnieszka i mariusz

W tym miejscu znajdują się wpisy z naszych wędrówek poza karkonoskimi szlakami, ale za to z Karkonoszami w plecaku i w sercach.

Czyli nasza karkonoska bajka, którą piszemy wędrując wspólnie po rodzimych szlakach.

O czym pamiętać ruszając z dziećmi w góry? Jak sprawić, aby wyprawa była niezwykłą i niezapomnianą przygodą? W co się bawić na szlaku? Wpisy poważne i z przymrużeniem oka, w których tematem są małe stopy na szlaku.

Tutaj piszemy o naszym rodzinnym projekcie zdobywania Korony Gór Polski połączonym z promocją Karkonoszy. Na bieżąco publikujemy relacje z kolejnych wypraw.

cytaty na fotografiach

W tym miejscu znajdziesz nasz osobisty zbiór najpiękniejszych cytatów związanych z górami, zamieszczonych na wyjątkowych fotografiach. Na początku każdego tygodnia publikujemy nowe zdjęcie z cytatem. Możesz śmiało pobierać obrazy, które Ci się spodobają.