O nas

KARKONOSZE.pro

Cześć, cieszymy się z Twoich odwiedzin!

To właśnie my – Agnieszka, Mariusz, Tymek, Antek i Ignasiek. Dla Ciebie tworzymy tę stronę, która powstała z miłości do naszych rodzimych Karkonoszy.

Znajdziesz tu relacje z wędrówek po karkonoskich szlakach oraz z miejsc, do których zabieramy je ze sobą. Nasze wpisy nie są jednak zwykłymi sprawozdaniami z podróży – to raczej bardzo osobista opowieść… Ale z racji tego, że lubimy dzielić się swoimi doświadczeniami, na zakończenie każdego wpisu zamieszczamy garść bardzo potrzebnych informacji. Szczególnie cennych dla tych, którzy wędrują lub chcą wędrować po górach z dziećmi.

Wierzymy, że życie polega na tym, by spędzać razem czas, by mieć go na wspólne spacery, trzymanie się za rękę, cichą rozmowę i przyglądanie się zachodowi słońca. Nasza miłość to góry – te niższe i wyższe – bez wyjątków. Słońce czy chmury, deszcz czy śnieg – ważne, że odkrywamy je razem i razem ruszamy w kolejne wspaniałe miejsce. Chcemy pokazać, że rodzinne podróżowanie jest naprawdę fajne i warto podjąć wyzwanie

Poznaj naszą ekipę

Agnieszka

Specjalistka ds. ogarniania chaosu. Lubi bujać w obłokach stąpając twardo po ziemi. Potrafi też okiełznać czterech facetów na raz i spakować ich na wyprawę. Utrwala słowem i obrazem górskie wędrówki.

Mariusz

Kierownik zamieszania. Ma tysiąc pomysłów na minutę i potrafi w czarodziejski sposób rozciągać dobę, żeby realizować te najlepsze. Prawnik, doradca obywatelski, radny Miasta Jelenia Góra, zakochany po uszy w Karkonoszach.

Tymek

Najstarszy z braci, mieszanka wrażliwca i buntownika. Uwielbia aktorstwo, gra na akordeonie, nie boi się pająków. Na szlaku lubi rozglądać się za stworzeniami wszelkiej maści.

Antek

Zwariowany i pełen optymizmu „najśredniejszy” z rodzeństwa. Kocha zadawać miliony najróżniejszych pytań, gra na gitarze, a na górskich szlakach nie lubi asfaltu.

Ignasiek

Najmłodszy z ekipy. Chodzący wulkan energii i zmiennych nastrojów. Uwielbia wspinać się na wszystkie skały, jakie tylko staną mu na drodze. Nie przegapi też żadnego żuczka ani robaczka.

Monti

Czworonożna członkini naszego stada, od małego nabiera wprawy w górskich eskapadach. Kocha wszystkich dookoła, a niespożyte pokłady energii jeszcze nigdy się jej nie wyczerpały 😉